Formualrz Promocyjny

Imi i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłooszenia. Wysłanie formularza jest rownoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysďługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

"; if(is_file("/images/pracownicy/".$row['zdjecie']."")){echo '';}else{echo '';} echo '"; echo ''; } ?>
'.$row['imie_nazwisko'].''; echo '

'; echo "".$row['imie_nazwisko']."
"; if($row['stanowisko'] != ''){echo "".$row['stanowisko']."";} echo '

'; echo '

'; if($row['tel'] != ''){echo "tel.: ".$row['tel']."
";} if($row['tel_kom'] != ''){echo "tel. kom.: ".$row['tel_kom'];} echo '

'; if($row['email'] != ''){echo ''.$row['email'].'';} echo "

Wróć do Aktualności

2015-05-14

Volkswagen Samochody Użytkowe rozpoczyna przedsprzedaż nowego Caddy i nowego Caddy Maxi

- Nowy Caddy Furgon w wersji specjalnej New Edition dostępny już od 53.800 zł netto
- Mniejsze zużycie paliwa i emisja szkodliwych substancji to zasługa silników spełniających normę Euro 6
- Większe bezpieczeństwo podróżowania za sprawą nowych systemów asystujących

Volkswagen rozpoczął zbieranie zamówień na nowego Caddy oraz na nowego Caddy Maxi. Nowa generacja miejskiego auta dostawczego oraz rodzinnego vana będzie dostępna na polskim rynku w wersji New Edition. Mimo że Caddy New Edition ma wyposażenie bogatsze niż model poprzedniej generacji, ceny auta zostały utrzymane na podobnym poziomie.

Ceny nowego Caddy startują od 53.800 zł netto za wersję furgon oraz od 56.500 zł netto (69.495 zł brutto) za osobową odmianę Trendline. Obydwa modele nowego Caddy w podstawowej wersji są napędzane 1,2-litrowym silnikiem TSI o mocy 84 KM. Wśród nabywców wersji furgon największym zainteresowaniem będzie cieszyła się odmiana napędzana 102-konną wysokoprężną jednostką napędową TDI, droższa od modelu podstawowego o 9.050 zł.

Silniki oferowane do nowego Caddy gwarantują wysoki poziom zaawansowania technicznego i wysoką efektywność. Czterocylindrowy, wysokoprężny silnik TDI ma pojemność 2,0 l i występuje w wersjach o mocy od 55 kW/75 KM do aż 110 kW/150 KM. Nowy silnik 1.4 TGI, będący następcą jednostki napędowej stosowanej w Caddy EcoFuel, zużywa jedynie 4,1 kg gazu ziemnego na 100 km i zapewnia większą moc niż poprzednik spalając przy tym do 28% mniej paliwa. Ponadto, do wyboru są dwa czterocylindrowe silniki benzynowe - 1.2 TSI o mocy 62 kW/84 KM oraz 1.4 TSI o mocy 92 kW/125 KM.

Nowy Caddy furgon w wersji New Edition jest seryjnie wyposażony w, między innymi, elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne oraz w elektrycznie sterowane szyby. W porównaniu z modelem poprzedniej generacji, wyposażenie seryjne Caddy zostało wzbogacone o - układ automatycznego hamowania po kolizji, system obserwacji otoczenia Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania w mieście (oferowany w wersjach Trendline, Comfortline, Highline), pakiet BlueMotion Technology, czyli system Start-Stop oraz układ rekuperacji, asystent ruszania na wzniesieniach, tempomat (w osobowych wersjach Caddy), 4 poduszki powietrzne (w wersjach Furgon i Kombi) oraz o 6 poduszek powietrznych (w wersjach Trendline, Comfortline, Highline).

Wzbogacono także listę wyposażenia dodatkowego o, między innymi, systemy zwiększające bezpieczeństwo i komfort podróżowania oraz funkcjonalność auta. Do wyposażenia Caddy mogą teraz należeć, na przykład, aktywny tempomat z systemem automatycznej regulacji odstępu od poprzedzającego pojazdu (ACC), światła drogowe z układem Light Assist, system rozpoznający zmęczenie kierowcy, kamera cofania czy ogrzewana przednia szyba.

W chwili rozpoczęcia sprzedaży Caddy będzie dostępny w limitowanej serii "Generation Four". Jej wyróżniki to czerwony lakier "Fortana" oraz lakierowane w kolorze nadwozia zderzaki, obudowy lusterek, klamki, prowadnice przesuwanych drzwi oraz listwy ochronne na bokach nadwozia (te ostatnie z chromowanym elementem ozdobnym), a także aluminiowe, 16-calowe obręcze kół (Bendigo) lub 17-calowe (Madrid, czerwone lub czarne). W podstawowej wersji Caddy "Generation Four" został wyceniony na 82.400 zł netto.

Fotele Caddy i Caddy Maxi w wersjach "Generation Four" wyłożono czarną tapicerką "Kutamo". Z kolei ozdobny panel w desce rozdzielczej, w zależności od wersji, występuje w wersji "Cortina Gloss" lub w wersji lakierowanej na kolor czerwony "Fortana".

Nowego Caddy można wyposażyć w, między innymi, system radiowy "Composition Colour", zestaw głośnomówiący z łącznością Bluetooth, kierownicę wielofunkcyjną, czujnik rozpoznający zmęczenie kierowcy, automatyczną klimatyzację, wielofunkcyjny wyświetlacz oraz w reflektory bi-ksenonowe.

Szczegółowe cenniki wszystkich wersji nowego Caddy i nowego Caddy Maxi znajdują się na stronie https://the-new-caddy.com/pl/pl/.

źródło: bank prasowy

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążąc i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogż byż dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opżatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiżżżce ustalenia dotyczżce wyposażenia i specyfikacji pojazdu nastżpujż każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.