Formualrz Promocyjny

Imi i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłooszenia. Wysłanie formularza jest rownoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysďługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

"; if(is_file("/images/pracownicy/".$row['zdjecie']."")){echo '';}else{echo '';} echo '"; echo ''; } ?>
'.$row['imie_nazwisko'].''; echo '

'; echo "".$row['imie_nazwisko']."
"; if($row['stanowisko'] != ''){echo "".$row['stanowisko']."";} echo '

'; echo '

'; if($row['tel'] != ''){echo "tel.: ".$row['tel']."
";} if($row['tel_kom'] != ''){echo "tel. kom.: ".$row['tel_kom'];} echo '

'; if($row['email'] != ''){echo ''.$row['email'].'';} echo "

Wróć do Aktualności

2017-03-07

Ekspozycja marki Volkswagen Samochody Użytkowe podczas targów EUROPOLTECH 2017


Genewa/Poznań, 7 marca 2017 r. - Przed 70 laty holenderski importer Volkswagena, Ben Pon, zobaczył w fabryce w Wolfsburgu niezwykły pojazd transportowy - prymitywne podwozie na kołach. Natychmiast naszkicował w notatniku kilka wersji auta, jakiego nie było wtedy na świecie. Szkic zapoczątkował historię samochodu, który w kolejnych latach powstał w milionach egzemplarzy - VW Transportera. Nawiązując do tamtego auta Volkswagen Samochody Użytkowe podczas salonu samochodowego w Genewie prezentuje model specjalny "70 lat Bulli". Urok auta retro splata się w nim z techniką i jakością wykonania zgodnymi ze współczesnymi standardami.

Model specjalny skonstruowano w oparciu o Multivana Comfortline, dobierając różne elementy z Multivana Highline oraz z Californii, jak np. pakiet chromowanych dodatków oraz podłogę o wyglądzie drewna. Do zbliżającej się wiosny pasuje nadwozie - może być ono dwukolorowe (opcja), lakierowane w kolorach Candy-Weiss (biel candy)/Kurkuma-Gelb Metallic (żółć kurkumy).

Znaki charakterystyczne modelu specjalnego - plakietki z napisem "Bulli" oraz jubileuszowa naklejka na tylnej szybie - podkreślają związek tego auta z kultowym klasykiem. Model specjalny "70 lat Bulli" jest ponadto wyposażony w pakiet elementów chromowanych zawierający ozdobne listwy i obudowy lusterek zewnętrznych. W kabinie zastosowano przyciemniane szyby, a progi ozdobiono napisem "Bulli" oraz okładzinami ze stali szlachetnej. Z tego samego materiału wykonano też osłonę progu załadunkowego w bagażniku. Całości dopełniają matowe czarne okleiny na słupku dachowym B.

Model specjalny "70 lat Bulli" jest fabrycznie wyposażany w 17-calowe obręcze kół "Davenport", za dopłatą są też dostępne popularne koła 18-calowe "Disc" o klasycznym wyglądzie z lakierowaną na biało zewnętrzną krawędzią albo utrzymane w kolorze srebrnym.

Także wewnątrz jubileuszowy model prezentuje się wyjątkowo elegancko - stylowe oświetlenie podkreśla urodę zmienionej tapicerki "Visitamo", którą z kolei dopasowano do kolorów podłogi "Dark Wood", wyglądem przypominającej drewno. Ponadto model specjalny "70 lat Bulli" ma w wyposażeniu seryjnym m.in. wielofunkcyjną kierownicę pokrytą skórą, ekran komputera pokładowego "Premium" oraz tablicę rozdzielczą z dekoracyjnym panelem "Black Glossy", który dotąd był oferowany tylko w wersji wyposażenia Highline. Zewnętrzne lusterka modelu specjalnego "70 lat Bulli" są regulowane elektrycznie, ogrzewane i składane, samochód ma też seryjny system Parkpilot ułatwiający parkowanie zarówno przodem, jak i tyłem.

źródło: bank prasowy

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążąc i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogż byż dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opżatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiżżżce ustalenia dotyczżce wyposażenia i specyfikacji pojazdu nastżpujż każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.