Formualrz Promocyjny

Imi i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłooszenia. Wysłanie formularza jest rownoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysďługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

"; if(is_file("/images/pracownicy/".$row['zdjecie']."")){echo '';}else{echo '';} echo '"; echo ''; } ?>
'.$row['imie_nazwisko'].''; echo '

'; echo "".$row['imie_nazwisko']."
"; if($row['stanowisko'] != ''){echo "".$row['stanowisko']."";} echo '

'; echo '

'; if($row['tel'] != ''){echo "tel.: ".$row['tel']."
";} if($row['tel_kom'] != ''){echo "tel. kom.: ".$row['tel_kom'];} echo '

'; if($row['email'] != ''){echo ''.$row['email'].'';} echo "

Nasz zespół

Recepcja

Beata Kawka
Recepcjonistka

tel.: 32 423 00 00
beata.kawka@porscheinterauto.pl

Patrycja Bachul
Recepcjonistka

tel.: 32 423 00 00
patrycja.bachul@porscheinterauto.pl

Kinga Cichowska
Recepcjonistka / Recepcjonistka Serwisu

tel.: 32 423 00 00
kinga.cichowska@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Adam Jarząbek
Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Dostawczych

tel.: 32 423 00 00
adam.jarzabek@porscheinterauto.pl

Jakub Wróbel
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

tel.: 32 423 00 00
jakub.wrobel@porscheinterauto.pl

Marcin Oparcik
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej Samochodów Dostawczych

tel.: 32 423 00 00
marcin.oparcik@porscheinterauto.pl

Michał Szustaczyński
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

tel.: 32 423 00 00
michal.szustaczynski@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych

Krzysztof Domagała
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 32 423 00 00
krzysztof.domagala@porscheinterauto.pl

Artur Jaśkiewicz
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 32 423 00 00
artur.jaskiewicz@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Flotowej

Daria Michalak
Regionalny Kierownik Sprzedaży Flotowej

tel.: 32 423 00 00
daria.michalak@porscheinterauto.pl

Artur Nowak
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.: 32 423 00 00
artur.nowak@porscheinterauto.pl

Kamil Kurcius
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.: 32 423 00 00
kamil.kurcius@porscheinterauto.pl

Malwina Kominek
Asystent Działu Sprzedaży Flotowej

tel.: 32 423 00 00
malwina.kominek@porscheinterauto.pl

Dział Serwisu

Dawid Greloch
Kierownik Serwisu

tel.: 32 423 00 00
dawid.greloch@porscheinterauto.pl

Klaudia Dejniak
Doradca Serwisowy

tel.: 32 423 00 00
klaudia.dejniak@porscheinterauto.pl

Krzysztof Pilawski
Zastępca Kierownika Serwisu

tel.: 32 423 00 00
krzysztof.pilawski@porscheinterauto.pl

Jacek Sobala
Doradca Serwisowy

tel.: 32 423 00 00
jacek.sobala@porscheinterauto.pl

Michał Fudali
Doradca Serwisowy

tel.: 32 423 00 00
michal.fudali@porscheinterauto.pl

Jakub Mucha
Doradca Serwisowy

tel.: 32 423 00 00
jakub.mucha@porscheinterauto.pl

Tomasz Obierzyński
Specjalista ds. Gwarancji

tel.: 32 423 00 00
tomasz.obierzynski@porscheinterauto.pl

Dział Części i Akcesoriów

Radosław Kudła
Kierownik Działu Części i Akcesoriów

tel.: 32 423 00 00
radoslaw.kudla@porscheinterauto.pl

Tomasz Koczy
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 32 423 00 00
tomasz.koczy@porscheinterauto.pl

Danuta Bonifaciuk
Specjalista ds. Sprzedaży Programu NORA

tel.: 32 423 00 00
danuta.bonifaciuk@porscheinterauto.pl

Waldemar Lazar
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 32 423 00 00
waldemar.lazar@porscheinterauto.pl

Paweł Twardoń
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 32 423 00 00
pawel.twardon@porscheinterauto.pl

Dział Likwidacji Szkód

Łukasz Smyk
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych

tel.: 32 423 00 00
lukasz.smyk@porscheinterauto.pl

Daria Kochan
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych

tel.: 32 423 00 00
daria.kochan@porscheinterauto.pl

Żaneta Lanuszny
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych

tel.: 32 423 00 00
zaneta.lanuszny@porscheinterauto.pl

Dział Ubezpieczeń

Karolina Kempińska
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 32 423 00 00
karolina.kempinska@porscheinterauto.pl

Patrycja Celary
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 32 423 00 00
patrycja.celary@porscheinterauto.pl

Marketing i PR

Jolanta Sroga
Specjalista ds. Marketingu

tel.: 32 423 00 00
jolanta.sroga@porscheinterauto.pl

Dyrekcja

Robert Jucha
Dyrektor Regionalny

tel.: 32 423 00 00
robert.jucha@porscheinterauto.pl

Adam Korus
Dyrektor Salonu

tel.: 32 423 00 00
adam.korus@porscheinterauto.pl

Zarząd

Peter Voscek
Prezes Zarządu

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążąc i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogż byż dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opżatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiżżżce ustalenia dotyczżce wyposażenia i specyfikacji pojazdu nastżpujż każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.