baner
Porsche Rybnik

Pakiety przeglądów
serwisowych Volkswagen
Samochody Dostawcze


Serwisowanie pojazdu w ASO nie musi kosztować fortuny.
Teraz nawet 51% taniej


Porsche Rybnik

Kupując online, zyskujesz:

cell-phone

Możliwość aktywacji pakietu przeglądów serwisowych bez wychodzenia z domu

file

Bezgotówkowe wizyty w autoryzowanych serwisach na terenie całego kraju

piggy-bank

Odporność portfela na ewentualny wzrost cen, zarówno usług serwisowych jak i oryginalnych części

car

Najwyższą jakość usług i wyższą wartość rynkową auta

Przykładowa oferta Volkswagen Caddy

Cena

Już od 1 399 zł

zawiera VAT

Pakiet przeglądów serwisowych dla auta używanego do 8 lat od daty pierwszej rejestracji pojazdu. Pakiet obejmuje obowiązkowe przeglądy okresowe wraz z materiałami eksploatacyjnymi we wskazanych Autoryzowanych Stacjach Obsługi.

  • oleje zgodne ze specyfikacją danej marki
  • filtry oleju, przeciwpyłkowy, paliwa, powietrza
  • podkładka korka miski olejowej
  • płyn hamulcowy
  • świece zapłonowe
Zapytaj o szczegóły oferty

FAQ

Co obejmuje pakiet przeglądów serwisowych Volkswagen Samochody Dostawcze?

arrow-down
Pakiet obejmuje:
  1. obowiązkowe przeglądy okresowe samochodu w okresie zmiennym wykonywane wg wskaźnika okresów międzyobsługowych wraz z materiałami eksploatacyjnymi wymienionymi w pkt. b) we wskazanych przez Firmę Autoryzowanych Stacjach Obsługi danej marki – zgodnie z instrukcją obsługi samochodu objętego umową,
  2. materiały eksploatacyjne: olej zgodny ze specyfikacją danej marki, filtr oleju, filtr przeciwpyłkowy, filtr paliwa, filtr powietrza, podkładka korka miski olejowej (lub korek miski olejowej z podkładką), płyn hamulcowy, świece zapłonowe, olej skrzyni biegów automatycznej zgodny ze specyfikacją danej skrzyni wraz z filtrem oleju, olej sprzęgła Haldex, olej przekładni kątowej.

Do kogo skierowana jest oferta pakietów przeglądów serwisowych?

arrow-down
Pakiety przeglądów serwisowych dla aut używanych można aktywować do 8 lat od daty pierwszej rejestracji pojazdu. Jeśli od daty pierwszej rejestracji minęło 8 lat, prosimy skontaktować się z Autoryzowaną Stacją Obsługi Volkswagen Samochody Dostawcze, aby poznać inne rozwiązania.

Chcesz dowiedzieć się
więcej na temat przeglądów
serwisowych?
Napisz do nas!Zostaw swoje dane - nasz doradca skontaktuje się z Tobą
najszybciej jak to jest możliwe.

Wypełnij formularz

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://porscheinterauto.pl/rodo/).
Rozwiń ZwińZGODA MARKETINGOWA


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe