Formualrz Promocyjny

Imi i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłooszenia. Wysłanie formularza jest rownoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysďługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

"; if(is_file("/images/pracownicy/".$row['zdjecie']."")){echo '';}else{echo '';} echo '"; echo ''; } ?>
'.$row['imie_nazwisko'].''; echo '

'; echo "".$row['imie_nazwisko']."
"; if($row['stanowisko'] != ''){echo "".$row['stanowisko']."";} echo '

'; echo '

'; if($row['tel'] != ''){echo "tel.: ".$row['tel']."
";} if($row['tel_kom'] != ''){echo "tel. kom.: ".$row['tel_kom'];} echo '

'; if($row['email'] != ''){echo ''.$row['email'].'';} echo "

Oryginalne akcesoria Volkswagen®

Oryginalne akcesoria Volkswagen spełniają najwyższe wymagania marki.
Są projektowane, testowane i dopasowywane z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z naszym działem części i akcesoriów.


Kompletny katalog Akcesoriów

Katalog akcesoriów

Kompletny katalog Oryginalnych akcesoriów Volkswagen© zawiera pełny przekrój akcesoriów dostępnych dla wszystkich 4 modeli Volkswagen Samochody Dostawcze. W jednym miejscu, w przejrzystej formie prezentowane są akcesoria z kategorii: Sport i design, Obręcze ze stopu metali lekkich i kompletne koła, Komunikacja, Transport oraz Komfort i ochrona. Dostępna dodatkowo Lista akcesoriów, stanowi integralną część katalogu zawierająca dopasowanie modelowe oraz spis numerów katalogowych akcesoriów prezentowanych w katalogu.

Pobierz katalog (PDF, 17,3MB)

Lista akcesoriów

Pobierz katalog (PDF, 930,4kB)

Katalogi akcesoriów
dla wybranych modeli

Oryginalne akcesoria Volkswagen® są niezawodne, mocne i dopasowane.
Poniżej znajdą Państwo katalogi akcesoriów w formacie pdf.

Nowy Hardtop Amarok

Amarok - samochód, który żadnego terenu się nie boi i któremu niczego nie brakuje, chyba, że...nadbudowy. Takiej, jak on sam - solidnej i niezawodnej. Z jego ekstra wymaganiami pokrywa się tylko hardtop - idealnie dopasowana do niego pokrywa, która zmienia przedział ładunkowy w pełnowartościowy bagażnik. Z hardtopem Twój Amarok będzie gotowy na każdą pogodę, od ulewnego deszczu po zamieć. Od teraz dostępny w ofercie Oryginalnych akcesoriów Volkswagen.

Zobacz film


Koła na miarę zimy

Koła zimowe renomowanych marek dla samochodów użytkowych Volkswagen oferują o wiele wyższy komfort prowadzenia dzięki specjalnie dobranej mieszance gumy w oponie oraz jej profilowanej formie.Zapewniają bezpieczeństwo nie tylko w trakcie jazdy na drodze pokrytej lodem czy śniegiem, ale także w temperaturach do 7°C.

Pobierz katalog (PDF, 4MB) Volkswagen Dostawcze

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążąc i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogż byż dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opżatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiżżżce ustalenia dotyczżce wyposażenia i specyfikacji pojazdu nastżpujż każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.