Volksvagen
California T 6.1

Wolność bez granic na czterech kołach

California 6.1 to wolność w czystej postaci. Dzięki wygodnemu wyposażeniu wnętrza oraz przemyślanym detalom, każda podróż zamienia się w niezapomnianą przygodę. Ciesz się swoją niezależnością i podróżuj tam, dokąd chcesz. Zabierz ze sobą wszystko, czego potrzebujesz. California 6.1 to idealny wybór na przejażdżkę trasą wzdłuż wybrzeża. A także na zakupy w wielkomiejskiej dżungli. Dzięki kompaktowym rozmiarom oraz łatwości prowadzenia – niczym samochodu osobowego – auto to jest odpowiednim towarzyszem podróży, a jednocześnie centrum rozrywkowym.

Zobacz film
Volkswagen California T 6.1

Kemping

Zajmij miejsce i podziwiaj

Rozsiądź się wygodnie i ciesz się śniadaniem nad morzem lub kolacją pod gwiazdami. Po wszystkim możesz schować krzesła w klapie tylnej – praktycznie i oszczędzając miejsce.

Listwy ozdobne

Blask we wnętrzu

Odkrywaj nie tylko najpiękniejsze strony świata, ale również swojej Californii 6.1. Dzięki eleganckim listwom ozdobnym możesz urządzić wnętrze dokładnie takie, jak lubisz.

Elektrycznie regulowane, ogrzewane i składane lusterka zewnętrzne

Wszystko w zasięgu wzroku

O widoku przed sobą w trakcie podróży decydujesz sam. To, co jest za Tobą, zobaczysz w lusterkach zewnętrznych: są elektrycznie regulowane i dostosowują się do Twoich potrzeb związanych z widocznością. Ponadto, w zależności od warunków pogodowych, mają możliwość podgrzewania i można je łatwo złożyć w celu ich ochrony.

Emblemat Bulli

Symbol DNA legendy

Ten, kto zastępuje legendę, ma prawo to pokazać. Na życzenie montujemy znaczek Bulli w kolorze chromu. Dzięki niemu wszystko jest jasne od pierwszego spojrzenia.

Reflektory przednie LED

To jasne jak słońce

Abyś zawsze dokładnie wiedział, dokąd jedziesz: nawet jeśli podróżujesz nocą, California 6.1 jest Twoim najlepszym towarzyszem. Szczególnie z reflektorami przednimi LED4, które dysponują dalekim zasięgiem snopu światła i są bardzo jasne, tak by zapewnić Ci najlepszą widoczność i bezpieczne dotarcie do celu.

Listwy chromowane

Pełne blasku akcenty

Tak piękne może być podróżowanie: za pomocą maksymalnie sześciu chromowanych listew możesz zapewnić sobie błyszczące akcenty na kratce wlotu powietrza swojej Californii 6.1.

Szyby

Jasna sprawa

To jasne, że nasze szyby zapewniają doskonałą widoczność na zewnątrz latem i zimą. Jest jednak dla nas również jasne, że potrafią one o wiele więcej. W ofercie mamy na przykład szyby odporne na ciepło lub niemal nieprzezroczyste.

Bagażnik rowerowy

Z rowerami w podróży

Świat można łatwo poznawać nie tylko na czterech kołach, ale także na dwóch. Zabierz ze sobą w podróż swoje rowery: dzięki jednemu z wielu opcjonalnych bagażników rowerowych możesz przewozić do dwóch rowerów na haku holowniczym lub nawet do czterech rowerów na klapie tylnej.

Prysznica zewnętrzny

Praktyczne odświeżenie w podróży

Rozpocznij swoją kolejną przygodę po odświeżającym prysznicu: Wąż prysznica zewnętrznego można łatwo, za pomocą mechanizmu zatrzaskowego, podłączyć do zintegrowanego zbiornika wody, a następnie uruchomić strumień wody za pomocą przełącznika. Po zakończeniu używania możesz łatwo schować wąż i słuchawkę prysznicową do tylnej szafki.

Otwierane okno panoramiczne w namiocie podnoszonego dachu

Doskonały widok na świat

Czy poranek może rozpocząć się piękniej niż wschodem słońca tuż za oknem? W Californii 6.1 możesz tego doświadczyć: byś mógł być jak najbliżej natury, całe przednie okno unoszonego dachu możesz łatwo złożyć do środka.

Markiza

Twoja mobilna ochrona przed słońcem

Czy poranek może rozpocząć się piękniej niż wschodem słońca tuż za oknem? W Californii 6.1 możesz tego doświadczyć: byś mógł być jak najbliżej natury, całe przednie okno unoszonego dachu możesz łatwo złożyć do środka.