Volksvagen
Grand California

Odkryj niezwykłą wolność

Niektórzy nazywają to „tęsknotą za dalekim światem”. Inni „chęcią przeżycia przygody". Obojętne, jak to nazwiesz: dzięki Grand Californii, zaspokoisz swoją tęsknotę za nieznanymi miejscami i pełną niezależnością. To jest dokładnie to, co California oznacza od dziesięcioleci. Jej starszy brat oferuje Ci teraz trochę więcej wszystkiego z w pełni wyposażonym domem na wakacje. Więcej przestrzeni. Większy komfort. Więcej wolności.

Zobacz film
Volkswagen California T 6.1

Nasza
aktualna oferta

Poznaj oferty
dostępne od ręki

Volkswagen Grand California w bogatym wyposażeniu. Napisz do nas aby poznać szczegóły oferty.

Grand kokpit

Poczuj się jak w domu - nieważne, gdzie jesteś

Samotne wioski górskie. Opuszczone plaże. Położone na uboczu szlaki turystyczne. Ekscytujące podróże są jeszcze bardziej przyjemne, gdy wiesz, że możesz polegać na swoim towarzyszu podróży w każdym miejscu i o każdej porze. Systemy nawigacyjne w Grand California zabiorą Cię niezawodnie do miejsca docelowego - nawet jeśli sam go jeszcze nie znasz. Odpowiednia ścieżka dźwiękowa i dobra rozrywka w pakiecie.

Grand kuchnia

Twój najważniejszy składnik: Niezależność

Świeże owoce morza z sąsiedniego portu. Soczyste pomarańcze z plantacji na zboczu góry. Pomidory, które pachną południem i słońcem. Po co spieszyć się do zarezerwowanego stolika na ostatni moment, skoro najlepsze składniki są tak blisko? Dzięki w pełni wyposażonemu blokowi kuchennemu z lodówką, zamrażarką i przestrzenią do przechowywania, możesz w każdej chwili samodzielnie przygotować regionalne przysmaki. Grand California, Grand Kuchnia.

Grand łazienka

Zaczynamy przygodę

Przemykać po ciemku do umywalni lub drżeć w zimnych wspólnych prysznicach - z tego rodzaju przygód chętnie zrezygnujesz? Ale z porannego prysznica jednak nie? Jak dobrze, że nowa Grand California ma kompletną łazienkę z prysznicem. Bez względu na to, jak bardzo lubisz podróżować, samotnie czy we dwójkę, na odrobinę komfortu warto sobie pozwolić.

Grand strefa przytulności

W końcu w cieple

Puste drogi, samotne zatoki, puste kempingi. Jak miło, gdy można uniknąć szczytu sezonu turystycznego. W sennym okresie pozasezonowym podróżowanie jest dwa razy przyjemniejsze. Dzięki przemyślanym systemom grzewczym w Grand California, radości tej nie przyćmiewa zimna wiosenna bryza ani chłodny jesienny poranek.

Grand zbiornik na wodę

Więcej wody w zbiorniku, więcej swobody w głowie

Tylko ten, kto nie musi ciągle martwić się o najbliższe źródło wody po drodze, jest naprawdę wolny. 110-litrowy zbiornik świeżej wody i 90-litrowy zbiornik na brudną wodę umożliwiają zorganizowanie obozu - jeśli jest to dozwolone - z dala od kempingów lub na łonie natury. Oba zbiorniki są wyposażone w czujnik poziomu, dzięki czemu można w porę zaopatrzyć się w wodę. Zbiornik świeżej wody jest chroniony przed mrozem i zamontowany jest we wnętrzu pojazdu.

Przytulna strefa mieszkalna

Najpiękniejsze miejsce spotkań od Sylt do Włoch

Czym byłby dom bez salonu? To tutaj wszyscy spotykają się ponownie, nawet jeśli w ciągu dnia podążali własnymi drogami, aby grać, czytać, oglądać filmy, bawić się lub po prostu wspólnie spędzać czas podczas urlopu. Nowoczesna jadalnia w Grand California zapewnia mnóstwo miejsca i komfortu.

Szafki kuchenne połączone z zamrażarką

Wakacje na miarę Twojego gustu

Potrawy własnej roboty smakują najlepiej. Gdziekolwiek będziesz, w pełni wyposażony blok kuchenny z dwupalnikową kuchenką gazową i dużą powierzchnią roboczą zaprosi Cię do przygotowywania własnych posiłków. Szafa kuchenna z praktycznymi szufladami i rozkładanymi szafkami górnymi o pojemności 42 l sprawi, że składniki, talerze, kubki i inne przybory kuchenne będą zawsze pod ręką. A duże drzwi przesuwne mają aż trzy zalety: podczas gotowania możesz dać się zainspirować swojemu bezpośredniemu otoczeniu, zapachy kuchenne nie utrzymują się, a dodatkowo możesz dotrzeć z zewnątrz pojazdu do lodówki o pojemności 70 l z zamrażalnikiem. Tobie pozostawiamy decyzję, czy sięgniesz do niej po chłodny napój, lody, czy kawałek apetycznego melona.

Dodatkowa powierzchnia robocza w kuchni

Więcej miejsca do krojenia

Grand California 600 oferuje dwie dodatkowe płyty umożliwiające rozbudowę kuchni w razie potrzeby. Grand California 680 posiada jeszce większą powierzchnię roboczą połączoną z dolną szafką.

Kuchenka gazowa i zlewozmywak

Radość z gotowania do kwadratu

Kuchenka gazowa o dwóch palnikach ze zlewem i armaturą na zawiasach może być eksploatowana w dowolny sposób dzięki dwuczęściowej szklanej pokrywie.

Duża moskitiera

Żadnych nieproszonych gości

Otwór dużych drzwi przesuwnych można dokładnie zamknąć dwuczęściową moskitierą, aby na obiedzie pojawili się tylko zaproszeni goście. Obie siatki można łatwo przesuwać w płynnie pracujących profilach. Do wnętrza docierają słońce i świeże powietrze, a komary i szkodniki pozostają na zewnątrz.

Markiza i meble kempingowe

Cztery ściany bez ścian

Słońce świeci przez cały dzień, a ciepłymi letnimi wieczorami nigdy nie można nacieszyć się wystarczająco długo. Aby w każdej chwili można było cieszyć się komfortem w Grand California także na świeżym powietrzu, na życzenie oferujemy pokój na świeżym powietrzu, który można szybko zaaranżować. Stół kempingowy i dwa składane krzesła znajdują się w praktycznych kieszeniach na tylnych skrzydłach drzwi. A dzięki wysuwanej wykonanej z wytrzymałej tkaniny markizie zawsze będziecie mieli zacienioną przestrzeń. Markiza wyposażona jest w szybko chowaną korbę ręczną i posiada takie wymiary:
- Wymiary markizy w Grand California 600: 2,5 m x 3 m
- Wymiary markizy w Grand California 680: 2,5 m x 3,5 m