baner_lp
Porsche Rybnik

Wyjątkowe vouchery na usługi serwisowe

dla Twojego Volkswagena Dostawczego
w naszym serwisie!

Porsche Rybnik

Zapisz się na wizytę serwisową

Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

Wyjątkowe vouchery na usługi serwisowe

dla Twojego Volkswagena Dostawczego
w naszym serwisie!

Wyjątkowe vouchery na usługi w naszym serwisie!

Wybierz najdogodniejszą opcję dla Siebie, wyślij formularz lub zadzwoń i skorzystaj z wyjątkowej oferty!

Voucher 100 zł

Co obejmuje?
Czyszczenie klimatyzacji

Minimalna wartość usługi - 200 zł

Voucher 300 zł

Co obejmuje?
Wymiana klocków i/lub tarcz hamulcowych

Minimalna wartość usługi - 400 zł

Voucher 500 zł

Co obejmuje?
Wymiana rozrządu

Minimalna wartość usługi - 1 000 zł

*Ten Voucher możesz połączyć z jednym, wybranym voucherem: 100, 300 lub 500 zł.

vouchery