Baner główny Wyprzedaż 2020

Ruszyła WYPRZEDAŻ z rocznika 2020!

Samochody dostawcze dostępne w atrakcyjnej cenie oraz z korzystnym finansowaniem dopasowanym do Twoich potrzeb.

Skorzystaj z 5 letniej gwarancji na wybrane modele – Umów się aby poznać szczegóły oferty.

lub
Wypełnij formularz
Korzyść
{{ priceFormat.to(calc(offer.price_list,offer.price)) }} zł

{{ offer.brand_name }} {{ offer.model_name }}

{{ offer.title }} {{ offer.dealer_name }}

Oferta nr: {{ offer.id }}
Moc maksymalna

Moc maksymalna:

{{ offer.power }} KM

Skrzynia biegów

Skrzynia biegów:

{{ offer.transmission }}

Rodzaj paliwa

Rodzaj paliwa:

{{ offer.fuel }}

Napęd

Napęd:

{{ offer.drive }}

Cena katalogowa

{{ priceFormat.to(offer.price_list) }} zł brutto


Cena promocyjna

Cena katalogowa

{{offer.price.toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, " ") }} PLNbrutto

Zapytaj o rabat
Wyślij formularz
Sprawdź szczegóły
Zapytaj o rabat
Wyślij formularz
Sprawdź szczegóły

Przygotowujemy dla Ciebie ofertę!

Nie znalazłeś swojego Volkswagena?
Skontaktuj się z nami a przygotujemy specjalną ofertę dla Ciebie!

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych openformacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

Prezentowane informacje są wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 § 1 i art. 556 indeks 1 Kodeksu Cywilnego. Porsche Inter Auto Polska zastrzega sobie prawo do doprecyzowania oraz korekt omyłek.