Formualrz Promocyjny

Imi i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłooszenia. Wysłanie formularza jest rownoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysďługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

"; if(is_file("/images/pracownicy/".$row['zdjecie']."")){echo '';}else{echo '';} echo '"; echo ''; } ?>
'.$row['imie_nazwisko'].''; echo '

'; echo "".$row['imie_nazwisko']."
"; if($row['stanowisko'] != ''){echo "".$row['stanowisko']."";} echo '

'; echo '

'; if($row['tel'] != ''){echo "tel.: ".$row['tel']."
";} if($row['tel_kom'] != ''){echo "tel. kom.: ".$row['tel_kom'];} echo '

'; if($row['email'] != ''){echo ''.$row['email'].'';} echo "

Odpowiednia część dla każdego Klienta

Do asortymentu części oferowanych przez koncern Volkswagen: Oryginalnych części VolkswagenR oraz oryginalnych części na wymianę dołącza nowa rodzina produktów - części Economy.

Ponieważ średni wiek samochodów poruszających się po polskich drogach stale rośnie, pojawiła się konieczność wprowadzenia asortymentu zorientowanego na potrzeby Klientów szczególnie wrażliwych na ceny części i usług. Oferta części Economy wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom.

Naszą ofertę kierujemy do właścicieli pojazdów starszych niż 5 lat, gdyż właśnie w tym segmencie wiekowym wydawane są najwyższe kwoty na eksploatację i naprawy. Części Economy produkowane są przy zastosowaniu kompetencji technologicznej, doświadczenia i niezawodności procesów produkcyjnych koncernu Volkswagen AG. Atrakcyjna cena wynika z odpowiedniego doboru materiałów, zmniejszenia różnorodności wariantów, a także odpowiednich modyfikacji konstrukcyjnych, czyli dostosowania specyfikacji części do starszych samochodów.

Asortyment części Economy.

Trwają intensywne prace nad rozszerzeniem asortymentu Economy. Aktualna oferta dotyczy licznych części w obrębie następujących grup produktów:

Tłumiki
Akumulatory
Alternatory
Klocki hamulcowe
Amortyzatory

Niezawodna jakość i bezpieczeństwo

Żadnych kompromisów, gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo! Tak brzmiała najważniejsza idea przyświecająca opracowywaniu części Economy. To trudne zadanie zostało zwieńczone sukcesem! W przebiegu opracowania i produkcji wszystkie kroki procesowe są skrupulatnie planowane, nadzorowane i kontrolowane. W ten sposób uzyskują Państwo pewność wyboru najlepszego rozwiązania dla swojego pojazdu.

Mogą Państwo w 100% polegać na naszych częściach.Żadnych kompromisów, gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo! Tak brzmiała najważniejsza idea przyświecająca opracowywaniu części Economy. To trudne zadanie zostało zwieńczone sukcesem! W przebiegu opracowania i produkcji wszystkie kroki procesowe są skrupulatnie planowane, nadzorowane i kontrolowane. W ten sposób uzyskują Państwo pewność wyboru najlepszego rozwiązania dla swojego pojazdu. Mogą Państwo w 100% polegać na naszych częściach.

Korzyści dla użytkownika.

  • Atrakcyjne ceny: niższe o ok. 25% w porównaniu z częściami oryginalnymi
  • Gwarantowana sprawność działania (bezpieczeństwo inwestycji): w częściach Economy tkwią pełne kompetencje techniczne koncernu Volkswagen AG
  • Wysoka jakość: opracowanie i produkcja zgodnie z normami Volkswagen AG
  • Dyspozycyjność: Części Economy są zawsze dostępne i można je uzyskać bardzo szybko

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążąc i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogż byż dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opżatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiżżżce ustalenia dotyczżce wyposażenia i specyfikacji pojazdu nastżpujż każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.