Formualrz Promocyjny

Imi i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłooszenia. Wysłanie formularza jest rownoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysďługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

"; if(is_file("/images/pracownicy/".$row['zdjecie']."")){echo '';}else{echo '';} echo '"; echo ''; } ?>
'.$row['imie_nazwisko'].''; echo '

'; echo "".$row['imie_nazwisko']."
"; if($row['stanowisko'] != ''){echo "".$row['stanowisko']."";} echo '

'; echo '

'; if($row['tel'] != ''){echo "tel.: ".$row['tel']."
";} if($row['tel_kom'] != ''){echo "tel. kom.: ".$row['tel_kom'];} echo '

'; if($row['email'] != ''){echo ''.$row['email'].'';} echo "

Tak samo dobre, a o połowę tańsze

Volkswagen jest nie tylko liderem w dziedzinie ochrony środowiska, lecz także w zakresie utylizacji i recyklingu używanych części.

To co kilkadziesiąt lat temu rozpoczęło się od pojedynczych cylindrów, pomp paliwa i gaźników dla pierwszego Garbusa, obecnie jest najbardziej rozbudowanym programem regeneracji używanych części w historii motoryzacji.

Przykładamy wielką wagę do regeneracji części zapewniającej jakość właściwą jakości uzyskiwanej w produkcji seryjnej. Przeprowadzane procesy regeneracji gwarantują optymalne działanie i bezpieczeństwo. Są zawsze uzgadniane z działami rozwoju produkcji seryjnej. Dzięki temu, nasi Klienci otrzymują Oryginalne części na wymianę w jakości równej nowym częściom, w cenach nawet o 40% niższych niż części z produkcji seryjnej.

Teraz jeszcze większe oszczędności!

Dzięki szeroko zakrojonej optymalizacji procesów i usprawnieniu wewnętrznych procedur logistycznych udało nam się znacznie obniżyć koszty poszczególnych Oryginalnych części na wymianę przy zachowaniu ich jakości. Naturalnie również Klienci odczują korzyści płynące z obniżenia kosztów.

oryginalne części volkswagen - części na wymiane - tabela korzyści

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążąc i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogż byż dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opżatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiżżżce ustalenia dotyczżce wyposażenia i specyfikacji pojazdu nastżpujż każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.